Úvod » Zápisy ze zápasů PLLH

4. kolo PLLH, HC Renegades - IHC Smrtky 4:2

publikováno 21.10.2014

Vyhrál lepší, sehranější a celkově kompaktnější tým, který se na rozdíl od soupeře soustředil hlavně na svoji hru. Po třetinách (asi) 4:2, 0:0, 0:0. Nemám svůj zápis, nahlaste mi plís chyby. Dík.

STRUČNĚ O ZÁPASE:

• Před zápasem panovala v šatně kupodivu dobrá nálada ve stylu "Kabaret u dobré pohody".
  • Marně jsem se to snažil změnit připomenutím našeho fakt hrozného nedělního výkonu.
  • Marně jsem upozorňoval na soupeřova golmana a celkově nabuzenou sestavu soupeře.
  • Marně jsem chtěl analyzovat nedělní zápas, předchozí pondělní trénink a stanovit strategii a taktiku.
  • Marně jsem říkal, že kouč je někde v džungli na druhé straně světa a už nám nikdo na světě neporadí.
  • Marně jsem apeloval na ... všeobecné veselí přesto pokračovalo.
  • Někteří z nás si dokonce ani nevzali štulpny po hráčích HC Lev Praha.
  • 8-)
  • Zasloužili jsme si vyhrát!
  • Na začátku zápasu se sice projevila nabuzenost soupeře a naše zbytečné chyby.
  • A to nás stálo vedení soupeře 0:2.
  • Pak jsme ale předvedli možná přesně to, na co náš tým má.
  • Vůli po vítězství, bojovnost jednotlivců i snahu aplikovat pondělní trénink.
  • Sehranost útoků a skvělej výkon beků rozhodli tento zápas.
  • Jasně, že nás Pavel v kase podržel - to je bez diskuse.
  • Druhá a třetí třetina už byla v naší režii, ikdyž se soupeř lacino nevzdával.
  • Měli jsme spoustu hezkejch akcí.
  • Nepromněli jsme hodně tutovek.
  • Chvílema jsme si vyloženě pohrávali, zejména druhej a třetí útok.
  • A když jsme náhodou/omylem udělali chybu, Pavel to v kase zachraňoval.
  • Byli jsme lepším a sehranějším týmem!
  • Soustředili jsme se na náš výkon!!!
  • I když jsme v neděli prohráli, Smrtky proti nám zahráli nejlépe z předchozích soupeřů.
  • Ale my jsme nastoupili v plné sestavě a zahráli nejlépe ze všech předchozích zápasů.