Úvod » Zápisy ze zápasů PLLH

7. kolo PLLH, HC Renegades - HC Intuczech 7:1

publikováno 11.11.2014

Výhra po třetinách 1:0, 3:0 a 3:1. Až by se chtělo říct, že jednoznačná záležitost - skoro jo. Ale hlavně za nás všechny skvělej výkon a to od začátku až do konce a určitě ten nejlepší, co jsme dosud odehráli.

STRUČNĚ O ZÁPASE:

• Začalo to už na chodbě, kdy jsme se se soupeřem přetahovali o Petera. Ale nás bylo 13 a jich jen 9, takže do dopadlo jasně v náš prospěch.
  • Dokonce jsme mu v šatně museli ukázat, jaký dres si má oblíct, páč postupně a bezradně vystřídal oba naše i oba soupeře.
  • Po té, co mu dva "nejmenovaní" zástupci PČR, MVČR a Justice pohrozili odebráním řidičáku, občanky, pasu, svéprávnosti, hokejky a suspenzoru, rozpačitě souhlasil, že nastoupí do útoku místo Kombeho.
  • Další kuriozitou v šatně i na ledě byli Kuba#3 i Kouč Česílko#44 v plné výstroji.
  • Mnozí z nás je po těch letech skoro nepoznali. Až ve sprchách jsme si pořádně vzpoměli a někteří i zavzpomínali.
  • Taky je moc dobře, že kouč měl svého asistenta na střídačce a my tudíž věděli celej zápas co a jak hrát. Takže můj erekčně/orgasmický email před zápasem byl naprosto zbytečnej SPAM.
  • Celý to dovršil Pavel v kase, když si pro jistotu vzal stejnej dres jako soupeř. Pak se děsně diví, že mu cloním a hezky tečuju při střele soupeře, kterou jsem pochopitelně považoval za přihrávku.
  • Při rozbruslení jsme se až tak moc neflákali.
  • První třetina byla podle skóre i hry docela vyrovnaná. Vysoké tempo a pěknej hokej z obou stran.
  • Ve druhé třetině jsme už měli jasně fyzicky, technicky i gólově navrh. Je moc dobře, že jsme ji nevypustili!!!
  • Třetí třetina byla podobná té druhé!
  • Celkově jsme soupeře svým poctivým výkonem skoro od začátku až do konce ubruslili, technicky přehrávalli a škoda jen mnoha našich nevyužitých a pěkně vypracovaných šancí.
  • Soupeř od druhé třetiny pochopitelně sázel na brejky a několik přečíslení měl, ale Pavel nás podržel.
  • Škoda, že mu naše nejmenovaná lajna zkazila nulu, když čtyři její hráči mydlili hlava nehlava puk v brankovišti soupeře a nikdo z útočníků nešel za beka, kterej tu šanci připravil.
  • Ale takových chybiček bylo málo. Hráli jsme FUCK moc dobře.
  • Jinak předpokládám, že se Kuba#3 nepo..al z mexické eboly, ale z toho, že když opravdu chceme, pak umíme hrát pěknej hokej.