Úvod » Zápisy ze zápasů PLLH

9. kolo PLLH, HC Angio - HC Renegades 7:4

publikováno 20.01.2017

Hezkej zápas v blbej čas na blbým místě a s blbým výsledkem, když nám 6 gólů ze 7 dal jen jeden hráč. Třetiny 2:0, 3:2 a 2:2. Šance jsme měli a za stavu 5:3 se dal zápas ještě otočit v náš prospěch.

Toto kolo PLLH jsme odehráli na hřišti soupeře HC Angio, který hraje v Černošicích.

Čas brutální, začátek 22.45, by sebral síly mnohým hokejovým mužstvům, Renegádi se ale dostavili v síle 12 hráčů + gólman, protože se na poslední chvíli odhlásil pro nevolnost Stenli.

První třetina začala svižně, několika šancemi Renegades, poprvé když Boby našel přihrávkou o mantinel najetého Patrika, který ztroskotal na brankáři domácích, poté po několika závarech před soupeřovou bránou.

Paradoxně to byl ale soupeř, který skóroval jako první, když hráč č. 22 našel rychlou a nesignalizovanou střelou mezeru v Pavlově gólmanském postoji.

V té chvíli jsme ještě nevěděli, že tento hráč nás popraví sám, za malé asistence zbytku svého mužstva.

O šest minut už byl stav 2:0 poté, kdy tentýž hráč prostřelil střelou zápěstím beka i brankáře.

Druhou třetinu jsme ještě zlepšili pohyb, který po dvou inkasovaných gólech trochu upadal a zkoušeli stav utkání pozměnit.

Proti byla ale opět 22ka soupeře, která skórovala střelou mezi Pavlovy betony.

Po faulu na Žemlu (naražení na mantinel) jsme hráli přesilovku, kterou po Bobyho přízemní střele zužitkoval sám Žemla tečí mezi betony 3:1.

Hlavní playmaker soupeře kontroval na 4:1.

Poté po souhře třetí lajny vypracoval Patrik ideální šanci na střelu pro Jara, který sice brankáře soupeře neprostřelil, ale Patrik vyražený puk dorazil na 4:2.

Před koncem třetiny dával soupeř na 5:2.

Do třetí třetiny jsme vstoupili náporem a obětavou hrou dozadu znemožňovali soupeři skórovat.

Po akci beků Bobyho a Pavla dorážel Jaro a skóroval Patrik na 5:3, na střídačce vládl bojovný duch.

Tím otřásl soupeř brankou na 6:3.

Jaro po Patrikově nahrávce korigoval na 6:4, ale těsně před koncem si vzal vedení o tři góly zpět soupeř a stanovil na konečných 7:4.

Hezký zápas, soupeř si díky produktivitě 22ky držel vždy náskok, my jen obtížně dotahovali a nakonec nedotáhli.