14. kolo PLLH, HC Renegades - HC Olympik 13:5

publikováno 24.01.2017

Vydařená narozeninová párty pro Vláďu a Petra ve stylu pohoda, klídek a tabáček. Tož pánové dodatečně blahopřejeme!

Toto kolo PLLH jsme sehráli doma v Letňanech proti Olympic.

Už samotný fakt, že tento tým je poslední v tabulce s bilancí 0 vítězství a hráčů soupeře se sešlo pouze osm naznačoval, že se nebude jednat o nejtěžší zápas v sezóně a průběh utkání tyto spekulace potvrdil.

První gól první třetiny dali při prvním pobytu DRUHÉ :) lajny na ledě Ivan po přihrávce Thomashe, druhý o pár minut později Vláďa po přihrávce HonzyŠ od zadního mantinelu.

Soupeř ještě chvíli kousal, v našem oslabení 4 na 5 snížil na 2:1, pak zase Ivan po Thomashově výzvě zvýšila na 3:1, soupeř v naší slabé chilce kontroval na 3:2.

Tím ale v první třetině skončil odpor soupeře, na 4:2 dával Žemla po Pavlově pasu, na 5:2 Petr po Thomashově nahrávce, na 6:2 Thomash střelou pod víko sám, poté co po vyhraném buly projel až na čárky a první třetinu uzavřel opět Thomash po Bobyho pasu.

V začátku druhé třetiny se po Davíkovích sedmi dorážkách prosadil Adam na 8:2 a pak kápo přestal psát zápis.

Podle zápisu rozhodčího se ještě jako střelci druhé třetiny prosadili Ivan, Thomash a znovu Petr, ale dva góly jsme i dostali.

Ve třetí ještě zvyšoval Pavel, když dostal pas od Žemly v úniku 2 na 0.

Žemla očividně myslel, že náhru ještě dostane zpět, ale když si brankář soupeře lehnul a Pavel si srovnal puk na čepeli, přestal doufat :)

Pak jsme obdrželi pátý gól, který rozhodčí napřed neuznal, ale po žádostech soupeře o přezkoumání u videorozhodčího a značné benevolenci našeho týmu své rozhodnutí změnil.

Na závěrečných 13:5 zakončil po Ivanově pasu Radek.

Zápas byl významný hlavně tím, že v dresu Renegades se sešli dva oslavenci, Petr a Vláďa a že oba skórovali :) ale hlavně tím, že jsme zápas nevypustili, bruslili až do konce a nepřizpůsobili se uvadajícímu tempu soupeře.