Úvod » Zápisy ze zápasů PLLH

17. kolo, HC Suchdol Sabres - HC Renegades 9:5

publikováno 17.02.2017

Druhá vysoká prohra v tomto týdnu. Po třetinách 2:2, 3:2 a 4:1. Opět nezvládnutá třetí třetina a dva rozdíloví hráči na straně soupeře.

Sedmnácté kolo PLLH jsem odehráli na zimním stadionu v Kralupech proti HC Suchdol Sabres.

Nevyzpytatelný soupeř nastoupil v kvalitní sestavě s devíti hráči v poli, my se třemi útoky a dvěmi obrannými dvojicemi.

Skóre načal soupeř v první třetině střelou diagonálně do vinglu na 1:0 a pak v přesilovce obdoubnou střelou na 2:0.

Pak po Tomášově nahrávce překonal maličkého gólmana domácích střelou pod víko Profesor po akci z pravého křídla a na 2:2 srovnal rovněž Profesor střelou zblízka po Bobyho akci přes celé hřiště a finální náhře ze zpozabrankového boxu.

Ve druhé třetině jme šli do vedení zásluhou HonzyŠ po Kombeho pasu, soupeř srovnal na 3:3, ale v našem oslabení vystihl rozehrávku soupeře ve středním pásmu opět HonzaŠ a zvýšil už na 4:3.

Soupeř ještě během přesilovky ale srovnal na 4:4 skrytou střelou od modré.

Druhá třetina skončila 5:4 pro soupeře, protože ten hned z dalšího střídání zvýšil o další gól.

Na začátku třetí třetiny nám vrátil vyrovnaný stav po samostatné akci střelou zápěstím Tomash.

Soupeř ale zabral a dalšími čtyřmi brankami rozhodl do té doby vyrovnané utkání.